Кајли Џенер се соблече и позираше за ,,Плејбој” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кајли Џенер се соблече целосно гола и со нејзиниот дечко Тревис Скот позираа за Плејбој. Една од најпопуларните жени на светот ја објави веста на Инстаграм, а фотографијата на која гола позира со своето момче за само еден час доби лајкови од пет милиони фанови. На фотографијата Кајли Џенер носи само каубојски шешир, а тој нежно ја гушка.

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

651.6k Likes, 8,772 Comments – Kylie ✨ (@kyliejenner) on Instagram: “When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon”

In 🔗

120.9k Likes, 793 Comments – Playboy (@playboy) on Instagram: “In 🔗”


Нема сомнение дека новиот број на „Плејбој“ ќе урива рекорди, а фановите на Кајли Џенер не можат да дочекаат да ги видат сите фотографии што ги направила нивната миленичка.

Сподели.