Јанкуловска распали по Груевски: Кога си 800 километри далеку од проблемите, лесно е на ФБ да кажуваш шо е лесно

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Бившата министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкуловска се обрати на својот профил по обраќањето на Груевски во врска со гласањето за уставните измени. Еве што таа напиша:

Сподели.