Ја зграби Јелена Розга за градите и тоа пред камери! (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Хрватската пејачка Јелена Розга често се фотографира со фановите, но ваква сцена се уште не доживеала.

На една промоција, пејачката се намести за фотографија со едно малечко детенце, а тогаш тоа направи нешто што ја шокираше и ја изнасмеа Розга.

Детенцето ја фати за градите кои ѕиркаа од длабокото деколте, а судејќи според нејзиниот израз на лицето, овој потег навистина ја изненади.

Розга фотографијата ја сподели на својот Инстаграм, а не се сомневаме дека множумина обожаватели од посилниот пол би сакале да се менуваат со овој мал господин.

Сподели.