Ирена Спасовска роденденски ги почести фановите со топлес слика (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Фолк пејачката Ирена Спасовска на оригинален начин го прослави својот роденден – со роденденска фотосесија која ја сподели и на „Фејсбук“. На една од фотографиите пејачката е топлес.

Некои жени стареат како кондури, некои како вино, напиша таа посакувајќи си среќен роденден.

Сподели.