ГОЛЕМ ПОЖАР БЕСНЕЕ ВО ПОЗНАТИОТ ЦЕНТАР ЗА ГУМИ ВО СКОПЈЕ – ГОРИ „ОЛИМПИКО“ (ВИДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На социјалната мрежа Твитер се појави видео на кое што се гледа како гори зградата на Олимпико. Според видеото, на местото на пожарот се уште нема протипожарни возила.

http://

Сподели.