Ги остави мажите „подзинати“: Лила сосема гола и запенета во џакузи (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На Лила Филиповска и станува се покомотно кога на себе нема облека, а очигледно најслободна е кога на своето голо тело има бел чаршав или пак пена.

Во изминатиот период армијата следбеници и обожаватели на Лила на социјалните мрежи имаа прилика да ја видат во разни секси и провокативни изданија, од такви во кревет, када, на плажа…

ФОТО:ИНСАТГРАМ/ЛИЛАФИЛИПОВСКА

Но, од Лилето никогаш не е доста…

Овој пат таа со една фотографија на која е сосема гола и запенета во џакузи, предизвика многу воздишки особено од посилниот пол, а најмногу сочни коментари.

ФОТО:ИНСАТГРАМ/ЛИЛАФИЛИПОВСКА/ПРИНТСКРИН

Но, таа немаше што да им возврати, туку свесна на тоа што ќе предизвика, уште во описот на приложеното, едноставно напиша:

Животот е навистина едноставен… но ние инсистираме да го направиме комплициран“ – вели Лила Филиповска.

Сподели.