Георгина го запали Инстаграм со својата фотографија без градник! (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шпанката не крие дека е горда на своето тело и поради тоа нема проблем да сподели атрактивни фотографии со десет милиони фанови.

Нејзината најнова фотографија привлече големо внимание на интернет, а машката популација остана без здив по нејзината фотографија.

„Совршено… Госпоѓо, вие сте најубави во свет…“, се само дел од коментарите.

Сподели.