(ГАЛЕРИЈА) Порно ѕвезда спиеше со три sвезди на Манчестер Јунајтед: Многу се скржави…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Унгарската sвезда која снима филмови за возрасни Шона Ривер го критикуваше скржавото однесување на нејзините фудбалски клиенти додека гостуваше на подкаст.

Англиската Премиер лига е полна со скандали и скандали и од сега и тогаш се појавуваат некои нови „сочни“ работи поврзани со фудбалерите кои играат во оваа атрактивна и според многумина најсилна лига на светот.

Овој пат, Шона Ривер, порно актерка од унгарска националност, откри дека била ангажирана од тројца фудбалери на Манчестер Јунајтед, но секако не сакала да ги открива нивните имиња за да не ги загрози нивните животи, на крајот на краиштата им ветува на своите клиенти целосна дискреција. Она што најмногу и пречеше е скржавоста на надуените ѕвезди.

“Тие очекуваат да бидете со нив само затоа што се славни, но тие навистина не сакаат да излегуваат со вас. Вие им служите како друга жена во сенка. И само затоа што имаат многу пари не значи дека сакаат да бидат дарежливи“, рече Шона.

Актерката раскажа анегдота која добро го илустрира нејзиното мислење во врска со тоа. Таа рече дека еден од играчите на „црвените ѓаволи“ минусирал 200 евра од вкупната сума што требаше да и ја плати, за да ја плати пицата што тој ја нарача да јадат заедно во станот.

„Јас бев зачудена, го прашав зошто не плати за таа пица одделно, и тој рече дека нема повеќе пари“, додаде таа.

Во прилог, фото галерија од порно ѕвездата Шона Ривер:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shona River (@shonariverofficial)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shona River (@shonariverofficial)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shona River (@shonariverofficial)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shona River (@shonariverofficial)

 

Сподели.