Сораја ужива на Јадранот – старлетата покажа со што располага! (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Старлетата не откри кој и прави друштво на летовањето во Хрватска, а пред неколку месеци беше објавено дека Сораја Вучелиќ е во врска со бизнисмен.

Фановите сметаат дека таа е во моментов на Јадранот заедно со својот избраник, но и покрај тоа повеќе внимание привлекуваат нејзините облини.

Старлетата реши да ги почести фановите со фотографии и да покаже на нив со што располага.

Сподели.