Фановите полудеа: Џеј Ло во ,,жешко” издание гола ја најави новата песна (ВИДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Популарната пејачка Џенифер Лопез во нудо издание ги изненади своите обожаватели ширум светот.

Имено, станува збор за нов музички проект, односно за нова песна која што наскоро треба и да излезе.

Јеј Ло на социјалната мрежа на Инстаграм објави кратко видео во нудо издание од видео засписот за нејзината нова песна и предизвика вистинска бура на реакции кај нејзините обожаватели.

Како што пренесуваат медиумите, станува збор за нејзината најнова песна „Baila“ која што наскоро треба да биде и промовирана.

Dale que dale mas duro que la música rompe los muros que solo bailando me curo Baila Conmigo 🖤🖤🖤. https://smarturl.it/JLoBailaConmigo Photo by @stevengomillion

1.4m Likes, 12.6k Comments – Jennifer Lopez (@jlo) on Instagram: “Dale que dale mas duro que la música rompe los muros que solo bailando me curo Baila Conmigo 🖤🖤🖤….”

Сподели.