Елена Ристеска со ,,жешки” и сексипилни слики ги воодушеви фановите

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Елена Ристеска е една од ретките природни убавици на естрадата.

Убавата пејачка сега се фотографираше во бел костим за капење и го покажа извајаното тело и длабоко деколте.

Сподели.