Денес во 11 часот Гајсер најави нова бомба за Рекет

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ларис Гајсер, новинарот на италјанскиот весник „Ла Верита“ најви дека денес ќе обелодени нови моменти за „Случајот Рекет“. На својот фејсбук профил Гајсер објави дека новите детали од „рекет-бомбата“ ќе одекнат денес во 11 часот, при неговото гостување во Радио Каподистрија.

Сподели.