Дара Бубамара во минијатурно бикини покажа со што располага (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Дара Бубамара деновиве одмара на хрватското приморје, па на социјалните мрежи објави фотографија во бикини и ги израдува фановите.

Имено пејачката се спреми за на плажа, а жолтото бикини ги истакнаа нејзините атрибути, па коментарите под фотогрфијата само се редеа.

„Убава“, „Ма грмиш маче“, беа само некои од коментарите.

🌴🌞😘

21.6k Likes, 252 Comments – Dara Bubamara (@darabubamara_official) on Instagram: “🌴🌞😘”

Сподели.