Бугарката со најголеми гради во регионов, Кристин Каменова разголена покажа што е тоа „романтика на средниот прст“! (ФОТО18+)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

„Жените и кога немаат што да кажат, тоа го покажуваат на најволшебниот начин“ – тврди бугарската старлета Кристин Каменова, која важи за девојка со најголеми гради во Бугарија!

Таа наеднаш ги смени афинитетите па наместо своите гигантски гради, сега во преден план пред фотообјективите почна да го става големиот заоблен задник!

Убавицата отсекогаш признавала дека градите се најважниот дел од нејзиното тело, но последната фотографија покренува дилема,  дали цицлестата русокоса размислува да го пополни и својот задник, како што тоа го направија многу други  бугарски и странски познати личности?

Можеби затоа манекенката која има мноштво тетоважи по целото тело  објави провокативна фотографија од нејзината спална соба, каде лежи само по танга свртена со грбот и со натртено га*е кон фотообјективот. Авторот на фотографијата покажува со левата рака непристоен гест, кој исто така влегува во фотографијата, покрај која старлетата напишала:  „Сакам да ме будат романтично!“

Ако за неа романтиката е таква каква што ја претставила, тогаш човек да се посомнева дека ако на Кристин еднаш и дадеш (среден) прст, следниот пат ќе ти побара цела рака!

Сподели.