Бразилската манекенка со разголени фотки мами воздишки (ФОТО+ВИДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Бразилската манекенка Изабел Гуларт често ги воодушевува своите фанови а социјалните мрежи.

Позната е како девојка со најдолги нозе во светот на модата, а сега со разголени фотографии покажа како си поминува на одмор во Миконос.

Манекенската објави  видео додека скока на јаже во костим за капење, а нејзините нозе и фигура ги коментираа сите.

Сподели.