Бела Хадид позираше топлес (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

23-годишната сирена на модна писта, Бела Хадид позира топлес на Инстаграм, а своите интимни делови ги крие со едната рака, а со втората прави селфи во огледало додека е на третман за јакнење на имунолошкиот систем во Париз.

Посетата на Франција се случува кратко време по Модната недела во Милано (Milan Fashion week), после која носеше маска поради стравувањата од Коронавирус.

Од светот на манекенството таа се префли на спа уживање. По завршување на ангажманот во Италија, Бела реши да закаже спа-третмани во парискиот екслузивен спа центар „Диор престиж“.

„Место за кулирање: Не е реклама … само сакам да ви кажам дека ова е најмагичното место во Париз … кога и да е мојот имунолошки систем намален, знам точно каде да одам …“ напиша таа на објавата.

Сподели.