Андриана Лима ги „почасти“ своите фанови и се појави без градник (ВИДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Андриана Лима вчера прошета на црвениот килим на филмскиот фестивал во Кан.

Притоа не пропушти шанса а да не заблеска на преубав фустан со висок шлиц.

Светкавиот фустан на бразилскиот модел Лима изгледаше совршено.

Таа се појави во фустан со гол грб под кој не носеше градник, а многумина се согласија дека имаше најубав фустан.

Сподели.