Анастасија е прекрасна и без шминка, еве како изгледа додека вежба (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ не се двоуми да покаже како изгледа без трошка шминка, а сега ги воодушеви своите придружници со објави од теретана.

Имено, Анастасија одлучи да се посвети на тренинзи и одржување на својата витка фигура, која ја фотографираше и сподели на својот профил на Инстаграм.

Ќерката на Цеца е вистинска убавица и без шминка на себе.

Сподели.