Американска голферка „тренира“ со помош на бујните гради (ВИДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Атрактивната голферка Пејџ Спиранац се обидува некако да ја победи досадата во нејзиниот дом, па поради тоа ги почести фановите на социјалните мрежи со интересно видео на кое „тренира“.

Пејџ вежбаше кратки удари во голф за да остане во форма, а кога заврши со тренингот, таа реши да се забавува. Американката на различни начини го удираше топчето, а посебно привлече внимание кога ги употреби и градите за таа цел.

Сподели.