Аделина Тахири во бикини ја покажа својата топ форма (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Младата мајка Аделина Тахири сопруга на познатиот адвокат Серјожа Марков и позната пејачка ужива на плажите ова лето.

Погледнете ги овие секси фотографии од Аделина на плажа во преубаво бикини. И таа и бикините се „топ“.

Сподели.