Аделина Тахири се пофали со раскошно длабоко деколте (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На крајот на 2017 година популарната албанска пејачка Аделина Тахири го изговори судбоносното „да“ и заплива во брачните води со познат македонски адвокат со кој доби и синче.

Јон е смила на нивните животи, па секој момент го користат да го поминат заедно, а сега му направија гламурозна роденденска забава за првиот роденден.

Погледнете:

Сподели.