Аделина Тахири ги остави мажите подзинати (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Во август претходната година пејачката Аделина Тахири се реализира во една од најубавите улоги – мајка. Имено, таа и нејзиниот сопруг станаа родители на своето прво дете, синчето Jон.

Бидејќи се породи во август претходната година, Тахири како и многу жени по породувањето се соочи со вишок на килограми, што и е нормално.

Меѓутоа, пејачката одлучила овој „проблем“ да го реши и да ја врати својата витка фигура.

Имено, пејачката на „Инстаграм стори“ објави фотографија на која ја крена маичката и го покажа голото стомаче, а под маичката може да се види нејзината витка линија.

Во објавата се пофали дека ослабела 9 килограми.

Сподели.