Адам Лабунски запеа и на грчки во таверна во Тасос (ВИДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Адам Лабунски, пејачот кој го познавате од натпреварувањата во Гранд Ѕвезди, сега е на одмор во Грција. Тој во една таверна во Тасос, запеа грчка песна. Погледнете:

Security Check Required

null

Сподели.